nasza oferta

O nas

Od kilkunastu lat zajmujemy się budowaniem stron www, fotografią cyfrową oraz grafiką komputerową. Obsługujemy małe i średnie firmy z całej Polski.

Hosting

Nasze strony budujemy w oparciu o system WordPress, obecnie najpopularniejszy na świecie i stale rozwijany CMS. Strony zamieszczamy na szybkich i stabilnych serwerach umiejscowionych na terenie Polski. Każda strona posiada informację o cookies a także podstawową optymalizację SEO, która przyczynia się do lepszego odczytywania jej przez Google.

Optymalizacja zdjęć

Wszystkie zdjęcia przysłane przez klienta edytujemy w programie graficznym aby poprawić ich jakość oraz optymalizujemy wielkość aby szybciej wyświetlały się na stronie.

Dodatkowe opcje

Oferujemy wiele dodatkowych elementów i opcji na stronie: stworzenie logo firmy, dodatkowe strony, rozbudowane galerie zdjęć, menu rozwijane, slidery, widgety, formularz kontaktowy, certyfikat SSL. Cena do uzgodnienia.

Za 100 zł

Koszt wykonania strony to 100 zł brutto. Cena obejmuje zbudowanie strony, wgranie plików na serwer, zamieszczenie pod odpowiednią subdomeną, niewielkie aktualizacje w ciągu roku. Przedłużenie strony na następny rok - również 100 zł brutto.

Adres strony

Zamieszczamy strony pod jedną z wybranych subdomen: twh.pl lub c-k.pl, np. cukiernia.twh.pl czy stomatolog.c-k.pl. Możemy również podpiąć stronę pod domenę .pl jednak wiąże się to z dodatkową opłatą 12 zł (50 zł odnowienie).

Administracja stroną

Każdy nasz klient otrzymuje login i hasło do systemu CMS, gdzie może samodzielnie administrować swoją stroną. Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi mieć zdolności informatyczne i zamiast ulepszyć swoją stronę może ją nieumyślnie "zepsuć", dlatego na prośbę klienta my wykonujemy niewielkie zmiany na stronie.

Termin wykonania

Od 1 do 7 dni. Im szybciej otrzymamy zdjęcia oraz teksty na stronę tym szybciej będzie gotowa 🙂