STRONYza100.PL

nasza oferta

O nas

Od kilkunastu lat zajmujemy się budowaniem stron www, fotografią cyfrową oraz grafiką komputerową. Obsługujemy małe i średnie firmy z całej Polski.

Hosting

Nasze strony budujemy w oparciu o system WordPress, obecnie najpopularniejszy na świecie i stale rozwijany CMS. Strony zamieszczamy na szybkich i stabilnych serwerach umiejscowionych na terenie Polski. Każda strona posiada informację o cookies a także podstawową optymalizację SEO, która przyczynia się do lepszego odczytywania jej przez Google.

Optymalizacja zdjęć

Wszystkie zdjęcia przysłane przez klienta edytujemy w profesjonalnym programie graficznym aby poprawić ich jakość oraz optymalizujemy wielkość aby szybciej wyświetlały się na stronie.

Dodatkowe opcje

Oferujemy wiele dodatkowych elementów i opcji na stronie: stworzenie logo firmy, dodatkowe strony, rozbudowane galerie zdjęć, slidery, widgety, formularz kontaktowy, certyfikat SSL. Prowadzimy również profile firmowe na Facebooku i Instagramie. Cena do uzgodnienia.

Za 100 zł

Koszt wykonania strony to 100 zł brutto. Cena obejmuje zbudowanie strony, wgranie plików na serwer, zamieszczenie pod odpowiednią subdomeną, niewielkie aktualizacje w ciągu roku. Przedłużenie strony na następny rok – również 100 zł brutto.

Adres strony

Zamieszczamy strony pod jedną z wybranych subdomen: twh.pl lub c-k.pl, np. cukiernia.twh.pl czy stomatolog.c-k.pl. Możemy również podpiąć stronę pod domenę .pl jednak wiąże się to z dodatkową opłatą 12 zł (70 zł odnowienie).

Administracja stroną

Każdy nasz klient otrzymuje login i hasło do systemu CMS, gdzie może samodzielnie administrować swoją stroną. Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi mieć zdolności informatyczne i zamiast ulepszyć swoją stronę może ją nieumyślnie „zepsuć”, dlatego na prośbę klienta my wykonujemy niewielkie zmiany na stronie.

Termin wykonania

Od 1 do 7 dni. Im szybciej otrzymamy zdjęcia oraz teksty na stronę tym szybciej będzie gotowa 🙂


stronyza100.pl